زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر

پوستر ها و تصاویر جالب از حجاب زنان مسلمان

زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر

پوستر ها و تصاویر جالب از حجاب زنان مسلمان

زینت زن=حفظ حجاب((Hejab pix))+عکس+پوستر

رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: خداوند می‏ فرماید:

< ای فرزند آدم اگر چشمت‏ بخواهد تو را به حرام وادار کند ، من پلک‏ها را در اختیار تو قرار داده ‏ام ؛ پس آن‏ها را فروبند >

طبقه بندی موضوعی

آخرین مطالب

۸ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

 

 

 

 

 
 

تهیه شده در اداره کل صوت و تصویر خبرگزاری فارس

دانلودبا توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید :
 
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۹۵ ، ۱۰:۳۴
حسین کازرونی

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ مرداد ۹۵ ، ۱۳:۳۰
حسین کازرونی


"پرواز" یکی از آرزوهای آرمیتا بود که در دیدار امام خامنه ای در تاریخ 90/10/29 با خانواده دانشمند هسته ای، شهید داریوش رضایی نژاد، مطرح شده بود. به همت " یگان ویژه فاتحین بسیج " سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ، امروز این آرزوی آرمیتا به تجربه‌ای به یاد ماندنی تبدیل شد.
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ مرداد ۹۵ ، ۱۲:۰۷
حسین کازرونی


موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ مرداد ۹۵ ، ۱۹:۱۰
حسین کازرونیعکسی از میدان نقش جهان اصفهان در دهه1330 هجری شمسی و زنان و مردان رهگذر که "دیمتری کیسل" عکاس اوکراینی در سفر به ایران برداشته است.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ مرداد ۹۵ ، ۱۹:۰۲
حسین کازرونی


به مناسبت هفته ی حجاب و عفاف نمایشگاهی با این موضوع  به همت حوزه بسیج 5 امام باقر(ع) در پارک انقلاب شیرازبرگزار شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت

در این غرفه برنامه های مختلفی انجام شد  که از جمله ی آنها نصب پوسترهایی در مورد مضرات بدحجابی در جامعه و بازگوی این حقیقت که اگر عفاف و حیا از جامعه رخت بربندد اولین گروهی که ضرر خواهند کرد ، قشر زنان و دختران می باشند


موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۸ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۱۸
حسین کازرونی

حوزه سه حضرت رقیه(س)سپاه ناحیه بقیةا...(عج)شیراز  در تاریخ  95/4/29لغایت95/5/1 اقدام به اعزام مربیان توانمند خود در زمینه های قرآنی،علمی،فرهنگی،ورزشی ،هنری، احکام، مشاوره و تفسیر قرآن  به روستای قالینی از توابع بخش خفر نمودند که با استقبال گرم و صمیمی اهالی روستای قالینی مواجه شدند.


در طی این اردو به برگزاری کلاس های علمی از قبیل ریاضی ،عربی،فیزیک در پایه های اول تا نهم ،برگزاری کلاس های هنری از جمله نقاشی کودکان،چرم دوزی ،ساخت جعبه کادو،سفره آرایی،آشپزی و در زمینه های ورزشی اقدام به برگزاری کلاس دفاع شخصی وبرگزاری مسابقات ورزشی دارت ، مسابقه دو و همچنین اجرای کوه پیمایی توسط خواهران جهاد گر و اهالی محل و در زمینه فرهنگی ، حضور جهاد گران در نماز جماعت مسجد و تشکیل حلقه های صالحین با موضوعات حفظ قرآن ،تفسیر قرآن و همچنین احکام ،مشاوره برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب،شرکت در مراسم یادواره هشت شهید روستای قالینی و دیدار از خانواده معظم شهدا و اهداء جوایز به تمامی شرکت کنندگان در کلاس ها اقدام نمودند.


در آخرین روز اردو تعداد 150 نفر از اهالی توسط پزشک ارتوپد به طور رایگان ویزیت گردیندموافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۵ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۰۸
حسین کازرونی
در طول مدت اجرای اردوی جهادی ، مسئولان بخش و شهرستان جهرم و همچنین جناب سرهنگ دوستدار، فرمانده سپاه ناحیه بقیةا...(عج) از نحوه ی فعالیت و تلاش گروه جهادی "عماریون" بازدید هایی انجام دادند.
جناب سرهنگ دوستدار شخصا دست به کار شده و با همراهی بسیجیان جهادگر اقدام به انجام فریضه ی کمک رسانی به محرومان شدند.

در این اردوی جهادی ، در زمینه ی عمرانی اقدام به ساخت6سرویس بهداشتی و حمام به صورت تمام ساخت و خانه ی عالم و همچنین انجام فعالیت های تاسیساتی خرد و کلان نمودند.

در عرصه ی فرهنگی این گروه جهادی ، اقدام به برگزاری یادواره شهدای روستا کرد . همچنین از دیگر اقدامات میتوان به برگزاری مسابقات قرآن و اذان ، مسابقات ورزشی ، کتابخوانی اشاره کرد.

همچنین در زمینه ی بهداشت و درمان ، ویزیت رایگان با حضور پزشک متخصص ارتوپد ، قلب و عروق انجام شد.


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ مرداد ۹۵ ، ۰۸:۰۶
حسین کازرونی